Gizlilik Politikası

seferbas.com ,  sistemine dahil olan ve bilgilerini kaydeden tüm kullanıcıların, şahsi ve kurumsal bilgilerini korumayı ve paylaşmamayı taahhüt eder. Alt yapı, şifreleme ve kullanılan SSL sertifikaları güncel tutulmakta ve belirli aralıklarla incelenmektedir. Sisteme kayıt olan tüm kullanıcıların bilgileri sadece seferbas.com sistemi işlemleri için kullanılmaktadır.

seferbas.com sadece bu internet sitesi üzerinden (seferbas.com ) hizmet vermektedir. Başka bir adres veya sistem kullanmamaktadır. seferbas.com  tarafından talep edilen bilgiler veya kullanıcı tarafından sağlanan bilgiler veya Web Sitesi üzerinden yapılan işlemlerle ilgili bilgiler seferbas.com ve işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından kullanıcının kimliği ifşa edilmeden çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, veri tabanı oluşturma ve pazar araştırmalarında kullanılabilir.

Kullanıcı  bilgileri üyelerimizin tüm bilgilerinin gizliliğini korumaya yönelik olarak seferbas.com üzerinde ilgili bölümlere kullanıcı adı ve şifre ile ulaşımınız sağlanmaktadır. Sistemi kullananların sistemimizden yararlanma hakkı sadece kendisine aittir, başkalarına verilemez. Kullanıcı adı ve şifrenizin gizliliği sizin sorumluluğunuzdadır, üçüncü kişi ya da kuruluşlara kullandıramazsınız. Kullanıcı adı ve şifrenin izinli veya izinsiz olarak üçüncü kişiler tarafından kullanımından doğabilecek durumlardan seferbas.com sorumluluk taşımamaktadır, doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülük Üye’ye aittir. Bu maddeye aykırı hareket, Üye’ye verilen hizmetlerin herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı olarak durdurulmasına yol açabilir. Şifrenin izinsiz kullanımın tespit edilmesi durumunda  seferbas.com bilgilendirilmelidir. seferbas.com üyesi olarak belirlenen güvenlik – gizlilik prensiplerine uymayan ve dikkate almayan bireysel ve kurumsal üyelerden seferbas.com güvenlik – gizlilik prensiplerinin aksi yönünde bir durumla karşılaşma halinde seferbas.com sorumluluk taşımamaktadır. Bu tür olumsuz bir durumla karşılaşıldığı takdirde “Müşteri İlişkileri” birimimiz ile irtibata geçilmesi ayrıca önerilmektedir.