İTÜ MAGNET Açıldı

İTÜ MAGNET |İleri Aşama Girişimcilik Merkezi Açıldı

Girişimcilik günümüzün en popüler sözcüğü, bunla kalmıyor bu sözün altını doldurmakta kurumlara düşüyor, bir yenilikte İstanbul Teknik Üniversitesi ve Arıteknokent işbirliği ve birçok teknokentin desteğiyle ITU Magnet kuruldu 😉

Bütcesi kısıtlı olan ve fikri olan insanlara özel, daha firma kurmamış ve kurmuş satışı yok vs. kişilere ofis ve ortam desteği sağlıyor.

Ayda sadece 450 TL ( çok iyi bedavaya prestij )

Dahada sakin özel masa vs. isteyenler için 900 TL ye  lüks seçenekte var.

İTÜ MAGNET’in 3 farklı ‘misafiri’ olacak

itumagnet.com adresinde paylaşılan bilgilere göre İTÜ Magnet 3 farklı alandan yerleşimci kabul ediyor; şirketleşme aşamasını tamamlamış “Girişimci Firmalar“, teknoloji odaklı çalışan “Girişimciler” ve uzman oldukları alanlarda girişimci firmalara (startup) ve girişimcilere katkı sağlamayı amaçlayan, girişimcilik ekosisteminin parçası olan “Katılımcılar”.

Aşağıdaki şartlara göre başvuruları değerlendiren İTÜ MAGNET’te “Paylaşımlı” ve “Sabit” olmak üzere iki tip kullanım seçeneği sunuluyor. Paylaşımlı üyeler, kendilerine ayrılmış boş olan masaları ve koltukları kullanabiliyor.Sabit üyeliği bulunan İTÜ MAGNET’liler ise kendilerine özel olarak ayrılan masa ve kesonlara sahip oluyor ve hemen belirtelim koltuk ücretleri paylaşımlı koltuklar için 450₺ + KDV, sabit koltuklar içinse 750₺ + KDV olarak belirtiliyor.

Bir girişimci firmaya en fazla 8, girişimci gruplara 4, şirket olarak başvuran katılımcılara ise 6 koltuk hizmeti sunan İTÜ MAGNET, girişimci firmalarla en fazla 2 yıllık, girişimciler ve katılımcılarla 1 yıllık sözleşme imzalandığını belirtiyor. Bu sözleşmelerin her yıl gözden geçirilerek uzatılabileceği de ekleniyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın