Kullanım Sözleşmesi

seferbas.com sistemini kullanmanız ve seferbas.com adresini ziyaretiniz, aşağıdaki kullanım şartlarına tabidir ;

Kullanım Şartları ;

seferbas.com sitesi ve seferbas.com sistemi içerisinde yer alan bilgiler yazılı izin olmadığı müddetçe ticari amaçla kullanılması ve değiştirilmesi yasaktır. Sistemi art niyetli kasıtlı olarak veya sehven yapılan sunucu yavaşlatma, yasal olmayan yazılımlar ile sistemin işleyişini aksatma veya engel olma, virüs/zararlı yazılımlar yükleyerek sistemi işlevsiz hale getirenler olma gibi durumlarda tüm yasal süreç haklarımız saklıdır.

İçerik ;

seferbas.com sitesi içerisinde yer alan makaleler bilgilendirme amaçlıdır ve kesinliği/doğruluğu iddia veya garanti edilmemektedir. Bu nedenler makaleler içerisinde bulunan yanlış bilgi veya hatalı içerik konusunda düzeltmeleri, iletişim formu kullanarak tarafımıza bildirilmelidir. Site içerisinde bulunan dahili veya harici bağlantılar(link) konusunda hiçbir sorumluluğumuz bulunmamaktadır.

Gizlilik ; 

seferbas.com sistemi içerisinde gezindiğiniz sürede, ip, konum ve çerezler sisteme kaydedilebilir. Kullanıcılara daha kolay ulaşabilmek için bu bilgiler sonradan kullanılabilir. Mail adresinize tanıtım veya bilgilendirme amaçlı mailler gönderilebilir.

Seferbas.com Hak ve Yükümlülükleri

Bu sayfa içerisinde yer alan kullanım koşulları, bildirim yapmaksızın değiştirilebilir. Tüm ziyaretçiler bu hak ve yükümlülükleri siteye girerek kabul etmiş sayılır. seferbas.com kullanım koşullarını sitenin görünür yerine koymuş ve kullanıcıların görememe/bulamam gibi tüm itirazlarını kabul etmemektedir.

Son güncelleme : 29.08.2018