Mesafeli Satış Sözleşmesi

seferbas.com sistemin danışman kiralayan ve sistemi kullanmakta olan tüm kullanıcılar aşağıdaki koşul ve şartları kabul ettiğini beyan eder.

  1. seferbas.com soru&cevap şeklinde ilerleyerek  ihtiyaçları çözüme kavuşturma platformudur.
  2. Danışmanlar hiçbir şekilde, kullanıcıların yazılım, mail, sistem, sosyal hesap gibi platformların şifrelerini sormamakta ve almamaktadır.
  3. seferbas.com sisteminden sadece bilişim ve dijital ihtiyaç giderilmeden önce dijital ön danışmanlık hizmeti verilmektedir. Bu ihtiyaçlara dijital danışmanlar ile beraber nasıl çözüm getirileceği seferbas.com üzerinden belirlenmektedir.
  4. Sistemdeki danışmanlar, sadece yön belirlemek, strateji geliştirmek ve sorun gidermek için kullanıcılar ile irtibata geçerler. Danışmanlar yazılım & tasarım yapma, sistem kurma, teknik ayar yapma gibi işlemleri yapmamaktadır. Bu işlemler için ön danışmanlık hizmeti vermektedir.
  5. Sistemde kullanıcıların oluşturduğu destek talepleri cevaplama süresi en az 4 – en fazla 24 saattir.
  6. Alınan danışman paketlerinin geri iadesi aynı gün içerisinde yapılabilir, sonraki günlerde iade söz konusu değildir.
  7. Alınan danışman paketi süresi sona erdiğinde, kullanıcı paketi yenilemek için yeni bir danışman paketi almalıdır.
  8. Danışmanlar, dijital ihtiyaçları çözüme kavuşturmak ve sizi doğru bir stratejiye ulaştırmak için doğru çözüm ortaklarına yönlendirir. Bu çözüm ortaklarıyla kullanıcıların yaşadığı her türlü teknik ve maddi problemden  seferbas.com sorumlu değildir.
  9. seferbas.com bilgi ve tecrübelerin paylaşılarak, kullanıcılara yarar sağladığı çevrim içi destek platformudur.