Nedir

Ne yapıyoruz?

seferbas.com   bünyesinde, bireylerin ve kurumsal firmaların tüm ar-ge ve inovasyon ihtiyaçlarını karşılamadan önce, uzman danışman ile irtibata geçerek doğru stratejiyi geliştirmelerine ve ihtiyaçlarını çözüme kavuşturmayı amaçlayan çevrim içi platformdur.

Kurumsal firma ve bireyler bu platform üzerinden ar-ge ve inovasyon danışmanı kiralayarak, dilediği zaman tüm kimya ve malzeme alanında ki ihtiyaçlarını giderebilmek için fikir alabilir ve danışmanı ile beraber doğru kanala girebilir.

seferbas.com sisteminde alanında uzman bir çok danışman bulunmaktadır. Danışmanlar,  danışmanlık verdiği firmalar ile iletişim halinde olarak, onları yönlendirir ve ihtiyaçlarını doğru ve hızlı bir şekilde giderebilmek için ön danışmanlık hizmeti verir.

Nasıl yardımcı oluyoruz?

seferbas.com  üzerinden danışmanlık hizmeti alan firmalar, ar-ge ve inovasyon ihtiyaçlarını danışmanlarımıza anlatır ve danışmanlarımız gerekli ar-ge sonrasında, firmaları doğru kanallara yönlendirir. Böylece firma kısa zamanda doğru yönlendirme ile, daha az bütçe harcayarak ar-ge ve inovasyon ihtiyacını giderir.

seferbas.com   sistemi üzerinden aylık veya yıllık olarak danışman kiralayabilir veya tek seferlik danışman paketlerinden faydalanabilirsiniz.

Her zaman hazırız, sizinle birlikte hareket etmeyi ve yürümeyi bekliyoruz.

Uzmanlığımız

“Sonuç odaklı” ve “Gelin bu işi yapalım mantığı” ile kısa sürede projelerinize katkı sağlıyoruz. Akademik altyapımız ve proje birikimimizle iyi dinleyen ve geniş bir perspektif ile çözüm üretiyoruz.

 

Bizi arayınız, sorun sizin için büyük fakat, bizim için çözülebilir …………